Postavte si pohádkové vesnice v Disney Dreamlight Valley

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Jako kdyby byla vesmírná rovnováha opět narušena, po Disney Mirrorverse a Disney Speedstorm je tu další hra. Nyní se jedná o bezplatnou dobrodružnou simulaci Disney Dreamlight Valley. Ta vyjde v roce 2023 na PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S, PC i Nintendo Switch.
V Disney Dreamlight Valley se máte podívat do všech pohádkových světů Disney. Můžete tak potkat Goofyho, Mickeyho nebo Popelku s Ariel. V jejich světech se ale něco přihodilo a vy budete mít za úkol obnovit idylku, která v jejich zemích panovala. Hra má nabízet hromadu různých aktivit včetně vaření, rybaření nebo pěstování různých druhů zeleniny.
Všechny vesnice si navíc budete moci upravit, jak chcete. Chcete mít svůj domov v zasněžených horách? Očividně to nebude žádný problém. Vývojáři navíc plánují stále přidávat nový obsah, ať už se jedná o šaty pro princezny nebo výzdobu do ulic. Ze zprávy viceprezidenta Pixar Games Luigi Prioreho: „Disney Dreamlight Valley dá fanouškům příležitost napsat si vlastní příběh a vybudovat si ideální život v bohatě propracovaném světě plného postav z nejznámějších příběhů.“ Disney se tak svým divákům opět přibližuje, ostatně kdo by nechtěl dělat vylomeniny s Goofym?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn