Dream light Valley

Postavte si pohádkové vesnice v Disney Dreamlight Valley

28. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Jako kdyby byla vesmírná rovnováha opět narušena, po Disney Mirrorverse a Disney Speedstorm je tu další hra. Nyní se jedná o bezplatnou dobrodružnou simulaci Disney Dreamlight Valley. Ta vyjde v roce 2023 na PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S, PC i Nintendo Switch. V Disney Dreamlight Valley se máte podívat do všech pohádkových světů Disney. Můžete tak potkat Goofyho, Mickeyho nebo Popelku s Ariel. V jejich světech se ale něco přihodilo a vy budete mít za úkol obnovit idylku, která v jejich zemích panovala. Hra má nabízet hromadu různých aktivit včetně vaření, rybaření nebo pěstování různých druhů zeleniny.

Všechny vesnice si navíc budete moci upravit, jak chcete. Chcete mít svůj domov v zasněžených horách? Očividně to nebude žádný problém. Vývojáři navíc plánují stále přidávat nový obsah, ať už se jedná o šaty pro princezny nebo výzdobu do ulic. Ze zprávy viceprezidenta Pixar Games Luigi Prioreho: „Disney Dreamlight Valley dá fanouškům příležitost napsat si vlastní příběh a vybudovat si ideální život v bohatě propracovaném světě plného postav z nejznámějších příběhů.“ Disney se tak svým divákům opět přibližuje, ostatně kdo by nechtěl dělat vylomeniny s Goofym?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.