Project Eve – logo

Projekt Eve nás seznamuje s hlavní postavou

13. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Na PlayStation Showcase byl také představen nový trailer na korejskou akční bojovku Project Eve, která byla oznámena již v roce 2019. Jen nebyla tolik výrazná, protože byla zasazena mezi několik dalších nabitých ukázek, jako jsou Star Wars: Knights of the Old Republic Remake, Tiny Tina's Wonderlands, Alan Wake Remastered, Ghostwire: Tokyo, Uncharted Legacy of Thieves Collection a dalších.

Titul působí jako mix akčních bojovek typu Bayonetta, Nier nebo Devil May Cry, ale to vůbec není na škodu. Trailer nás seznamuje s hlavní hrdinkou Evou, která je neustále v pohybu a točí se kolem jakési příšery, které právě trhá končetiny. Kamera je pak strategicky umístěná tak, aby vám zároveň představila Evy zadek – v nejspíš latexových kalhotách. Něco mi ale říká, že si budete moci pořizovat obleky, které ji budou více odhalovat.

Zdroj: igdb.com

Autoři spoléhají zejména na plynulý soubojový systém založený na různých kombinacích a speciálních úderech. Zároveň nabídnou i zápasy s masivními bossy a odemykání nových schopností či dobíjení hrdinčiných ultimátních dovedností se kterými může způsobit mnoho nepříjemností .„Země, která je ztvárněna v tak okouzlující grafice, jež plně využívá výkon systému PlayStation 5, vám poskytne nevídanou atmosféru, která se nepodobá žádnému jinému postapokalyptickému světu. Jak budete Evu provázet hrou, přiblížíte se o krok blíže k tajemství, jež se za tímto neobvyklým světem skrývá. Souboje ve hře jsou promyšlené – včetně útoku, obrany a úhybů – a přitom zůstávají plynulé a svižné. Jediným způsobem, jak přežít, je pochopit vzorce útoků různých nepřátel a čelit jim přesným načasováním.“ Pokud vás hra zajímá, můžete si přečíst celý popis hry, jež vývojáři Shift Up poskytli pro PlayStation, zde.

Zdroj: Volný překlad z blog.playstation.com

Project Eve vyjde někdy během příštího roku pro PC a PlayStation 5. Titul můžete sledovat na oficiálních stránkách vývojářů Shift UP nebo na Twitteru.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.