Projekt Eve nás seznamuje s hlavní postavou

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet

Na PlayStation Showcase byl také představen nový trailer na korejskou akční bojovku Project Eve, která byla oznámena již v roce 2019. Jen nebyla tolik výrazná, protože byla zasazena mezi několik dalších nabitých ukázek, jako jsou Star Wars: Knights of the Old Republic Remake, Tiny Tina’s Wonderlands, Alan Wake Remastered, Ghostwire: Tokyo, Uncharted Legacy of Thieves Collection a dalších.

Titul působí jako mix akčních bojovek typu Bayonetta, Nier nebo Devil May Cry, ale to vůbec není na škodu. Trailer nás seznamuje s hlavní hrdinkou Evou, která je neustále v pohybu a točí se kolem jakési příšery, které právě trhá končetiny. Kamera je pak strategicky umístěná tak, aby vám zároveň představila Evy zadek – v nejspíš latexových kalhotách. Něco mi ale říká, že si budete moci pořizovat obleky, které ji budou více odhalovat.

Zdroj: igdb.com

Autoři spoléhají zejména na plynulý soubojový systém založený na různých kombinacích a speciálních úderech. Zároveň nabídnou i zápasy s masivními bossy a odemykání nových schopností či dobíjení hrdinčiných ultimátních dovedností se kterými může způsobit mnoho nepříjemností.

„Země, která je ztvárněna v tak okouzlující grafice, jež plně využívá výkon systému PlayStation 5, vám poskytne nevídanou atmosféru, která se nepodobá žádnému jinému postapokalyptickému světu. Jak budete Evu provázet hrou, přiblížíte se o krok blíže k tajemství, jež se za tímto neobvyklým světem skrývá. Souboje ve hře jsou promyšlené – včetně útoku, obrany a úhybů – a přitom zůstávají plynulé a svižné. Jediným způsobem, jak přežít, je pochopit vzorce útoků různých nepřátel a čelit jim přesným načasováním.“ Pokud vás hra zajímá, můžete si přečíst celý popis hry, jež vývojáři Shift Up poskytli pro PlayStation, zde.

Zdroj: Volný překlad z blog.playstation.com

Project Eve vyjde někdy během příštího roku pro PC a PlayStation 5. Titul můžete sledovat na oficiálních stránkách vývojářů Shift UP nebo na Twitteru.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn