Projekt Eve nás seznamuje s hlavní postavou

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Na PlayStation Showcase byl také představen nový trailer na korejskou akční bojovku Project Eve, která byla oznámena již v roce 2019. Jen nebyla tolik výrazná, protože byla zasazena mezi několik dalších nabitých ukázek, jako jsou Star Wars: Knights of the Old Republic Remake, Tiny Tina’s Wonderlands, Alan Wake Remastered, Ghostwire: Tokyo, Uncharted Legacy of Thieves Collection a dalších.

Titul působí jako mix akčních bojovek typu Bayonetta, Nier nebo Devil May Cry, ale to vůbec není na škodu. Trailer nás seznamuje s hlavní hrdinkou Evou, která je neustále v pohybu a točí se kolem jakési příšery, které právě trhá končetiny. Kamera je pak strategicky umístěná tak, aby vám zároveň představila Evy zadek – v nejspíš latexových kalhotách. Něco mi ale říká, že si budete moci pořizovat obleky, které ji budou více odhalovat.

Zdroj: igdb.com

Autoři spoléhají zejména na plynulý soubojový systém založený na různých kombinacích a speciálních úderech. Zároveň nabídnou i zápasy s masivními bossy a odemykání nových schopností či dobíjení hrdinčiných ultimátních dovedností se kterými může způsobit mnoho nepříjemností.

„Země, která je ztvárněna v tak okouzlující grafice, jež plně využívá výkon systému PlayStation 5, vám poskytne nevídanou atmosféru, která se nepodobá žádnému jinému postapokalyptickému světu. Jak budete Evu provázet hrou, přiblížíte se o krok blíže k tajemství, jež se za tímto neobvyklým světem skrývá. Souboje ve hře jsou promyšlené – včetně útoku, obrany a úhybů – a přitom zůstávají plynulé a svižné. Jediným způsobem, jak přežít, je pochopit vzorce útoků různých nepřátel a čelit jim přesným načasováním.“ Pokud vás hra zajímá, můžete si přečíst celý popis hry, jež vývojáři Shift Up poskytli pro PlayStation, zde.

Zdroj: Volný překlad z blog.playstation.com

Project Eve vyjde někdy během příštího roku pro PC a PlayStation 5. Titul můžete sledovat na oficiálních stránkách vývojářů Shift UP nebo na Twitteru.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn