Immortals of Aveum – ahoj, fešáku

PS Plus duben 2024 nabídne tři zajímavé hry

28. 3. 2024
Zdroj náhledu: Ascendant Studios

Společnost Sony odhalila nabídku her pro předplatitele služby PS Plus na měsíc duben roku 2024. Přidat si od 2. dubna do 6. května můžete roguelike akční plošinovku Skul: The Hero Slayer, dobrodružnou strategii Minecraft Legends a střílečku Immortals of Aveum.

Zdroj: Playstation

Immortals of Aveum (PS5)

Immortals of Aveum je střílečka z pohledu první osoby, která se odehrává v magickém světě inspirovaném středověkou Evropou. Hráči se ujmou role mágů, kteří musí chránit svět před nebezpečím. Příběh se zaměřuje na Jaka, člena elitního řádu bojových mágů, jejichž úkolem je vyhrát nekonečnou válku. Titul vyšel 22. sprna loňského roku, jde tedy o poměrně novou hru.

Immortals of Aveum bude v PS Plus duben 2024 k dispozici od 2. dubna do 6. května 2024.

Minecraft Legends (PS4 a PS5)

Troufnu si říci, že na světě není snad žádného hráče, který by neznal fenomén Minecraft – populární hru, v níž si můžete z bloků postavit prakticky cokoliv a kde se meze tvořivosti nekladou. Kromě hodně populární původní hry, jež si získala miliony fanoušků po celém světě, jsme se dočkali i několika spin-offů, mezi něž patří například i Minecraft Legends. Ten vás v žánru RTS zavede na nebezpečnou planetu Overworld, kterou musíte spolu s vašimi spojenci uchránit před zlem, které chce celý tento nádherný svět zničit.

Minecraft Legends bude v PS Plus duben rovněž dostupný od 2. dubna do 6. května 2024.

Skul: The Hero Slayer (PS4)

Ve hře Skul: The Hero Slayer se zhostíte role maličké lebky jménem Skul, která se vydává na epické dobrodružství, aby zachránila království démonů, jež bylo poraženo. Během své cesty potkává ojedinělé postavy, odhaluje svou pochmurnou minulost, získává nové schopnosti a bojuje s nepřáteli, což dodává hloubku a rozmanitost.

Skul: The Hero Slayer bude taktéž k dispozici od 2. dubna do 6. května 2024.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.