PS Plus říjen 2022 nabídne závodní hru s autíčky Hot Wheels

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc říjen roku 2022. Také tentokrát se dočkáme tří zajímavých titulů, které si můžete přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

PS Plus říjen 2022

Zdroj: Playstation

Hot Wheels Unleashed (PS5 a PS4)

Hot Wheels Unleashed nabízí arkádové závodění z pohledu třetí osoby, které je velmi zábavné a občas také pěkně nespravedlivé. Ve hře se nachází celkem šest zcela odlišných prostředí, ve kterých budete závodit. Prostředí slouží jako místo, v němž jsou umístěny jednotlivé tratě. Téměř každá trať je zcela jedinečná a využívá skvěle různé unikátní prvky. Naši recenzi na hru Hot Wheels Unleashed si můžete přečíst zde.

Titul bude v PS Plus říjen 2022 dostupný od 4. do 31 října 2022.

Injustice 2 (PS4)

Injustice 2 je akční bojová hra se superhrdiny z DC Comics, jejíž příběh úzce souvisí s prvním dílem, na nějž navazuje. Hra je rozdělena do celkem dvanácti kapitol, které dohromady zaberou něco okolo osmi hodin herního času. Kromě skvělého příběhu, ve kterém se s jednotlivými hrdiny seznámíte, vás čeká i multiplayer, v němž můžete změřit své síly s ostatními hráči.

Injustice 2 bude v PS Plus říjen 2022 rovněž k dispozici od 4. do 31. října.

SUPERHOT (PS4)

SUPERHOT je nezávislá akční FPS hra, v níž budete bojovat s nepřáteli v přesile a kde se čas pohybuje pouze tehdy, když se pohybujete vy. Tento jedinečný koncept dělá ze SUPERHOT zcela výjimečnou záležitost, a pokud hledáte nějakou hru s originální hratelností, může být SUPERHOT tím pravým.

Také SUPERHOT bude v PS Plus říjen 2022 k dispozici od 4. do 31. října.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn