skyrim desáté výročí

Skyrim – trailer k desátému výročí

11. 11. 2021
Zdroj náhledu: Bethesda

The Elder Scrolls 5: Skyrim oficiálně slaví deset let. Pro některé fanoušky je to nešťastná připomínka toho, že už přesně deset let nedostali další hru z hlavní série Elder Scrolls. Pro ostatní to představuje skvělý čas ohlédnout se za deseti lety Skyrimu.

Na podporu druhé jmenované společnosti Bethesda Softworks vydala nový trailer na Skyrim Anniversary Edition, který vychází dnes. Video má pouhé dvě minuty a nabízí hráčům rychlou ukázku toho, co Skyrim nabízí po deseti letech včetně DLC a obsahu od Creation Club. Upoutávka Skyrim Anniversary Edition začíná vychvalováním, kolik ocenění hra získala. Upoutávka se zmiňuje o dvou stech oceněních pro hru Skyrim a ukazuje některé pochvalné citace z publikací jako Giant Bomb, Destructoid a Push Square. Trailer poté zve hráče, aby „znovu prožili zážitek“ a ukazují grafické vylepšení, které přineslo desetiletí technologického pokroku.

Upoutávka klade zvláštní důraz na obsah Creation Clubu ve Skyrimu. Pro ty, kteří netuší, o co vlastně jde: jedná se o placené mody schválené společností Bethesda, dostupné na PC i konzolích. Přidali vše, od nových questů, dungeonů a bossů až po domácí mazlíčky a mechanického trpasličího koně. Kromě toho se k edici Skyrim Anniversary Edition přibalily čtyři oblíbené výtvory od Creation Club. To z ní dělá v některých ohledech velmi odlišnou hru od té, která se před deseti lety poprvé vydána.

První ze čtyř částí obsahu Skyrim’s Creation Club je Survival Mode. Dává vám možnost zažít Skyrim jako hardcore survival hru. Hráči se musejí poprat s hladem, žízní a živly. Máte možnost získat předměty z balíčku Rare Curios tím, že je zakoupí u Khajiitů.

Nechybí ani tolik vychvalovaná Fishing Creation od Anniversary Edition a velký balíček Saints & Seducers. Ten zahrnuje několik questů, předmětů a vyvolatelných následovníků inspirovaných fenomenálně populárním DLC Shivering Isles z Oblivionu. Hráči si také mohou stáhnout a hrát všechny výtvory ze speciální edice Skyrim v Anniversary Edition. Skyrim Anniversary Edition obsahuje i všechna DLC pro původní hru.

Dnešní upoutávka odvádí skvělou práci, když tyto body opakuje a všem připomíná, proč se jim vůbec líbil. Skutečnou otázkou je, zda to stačí k tomu, aby si hráči hru koupili potřetí. The Elder Scrolls 5: Skyrim Anniversary Edition vychází 11. listopadu pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.