PlayStation 5 – Sony konzole

Sony připomíná hry, které nás čekají v roce 2023, krátkým videem

20. 1. 2023
Zdroj náhledu: Sony

Legenda praví, že bychom roce 2023 měli mít od Sony co hrát, stejně jako v loňském roce. PlayStation bude tak obohacen o nějaké zajímavé pecky a tituly. Sony na svém kanále zveřejnila přehled her, jichž se letos můžeme dočkat. Samozřejmě z pohledu exkluzivit je obrovským základem Final Fantasy XVI a pokračování Marvel´s Spider-Man 2. Specialitkou je i DLC Burning Shores k Horizon Forbidden West.

V přiloženém videu ale nalezneme také spoustu dalších pecek, na které se letos můžeme těšit. Namátkou tu máme další „návrat“ ke kořenům v podání Assassin´s Creed Mirage. Brzy vyjde Forspoken, dočkáme se předělávek u Dead Space a Resident Evil 4. Vyjde i Suicide Squad: Kill the Justice League. Kromě nich je tu ještě Hogwarts Legacy, Star Wars: Jedi Survivor, Pacific Drive, Eternights a můj osobní favorit Lords of the Fallen. Her je samozřejmě k vidění daleko více. Čeká nás tak vydařený rok, v němž bude zase co hrát, jen kdyby toho času bylo více. Jen ještě rada, dejte si pozor na neuvěřitelně chytlavou píseň u videa, nedostanete ji z hlavy.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.