Suicide Squad - Harley Quinn

Suicide Squad: Kill the Justice League láká na bláznivou Harley Quinn

23. 11. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Paní doktorka Harleen Quinzel neboli Harley Quinn je momentálně jednou z nejoblíbenějších postav celého světa DC. S hromadou jejích verzí jsme se mohli setkat ve spoustě komiksů, viz nedávno v u nás recenzovaném počinu Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! Nyní se s ní budeme moci potkat v nejnovější hře, kde je vyslána s dalšími členy smrtícího týmu do Metropolis.

Kdo se s ní zaplete do nových patálií? King Shark, Deadshot a Captain Boomerang. Jedná se tak skoro o stejný tým, jaký se před pár lety představil ve stejnojmenném hraném snímku. Proč ale vyrazil do Metropolis, které je střežené tím největším hrdinou všech dob, Supermanem? Odpověď vám vyrazí dech. Musí zde pobít členy Ligy Spravedlnosti, kterým očividně přeskočilo víc než milé a bláznivé Harley Quinn.

Uzavřená alfa testovací verze se spustí na začátku příštího měsíce a vývojářské studio Rocksteady varuje, že test nebude plně reprezentativní, ale že hru dostatečně představí. K dispozici bude jen malá část herní kampaně, kde se seznámíte právě s hlavními postavami. Osobně se bojím, že hra dopadne jako Gotham Knights, ale tomu se snad vyhneme. Suicide Squad: Kill the Justice League vyjde už 2. února 2024, a to na PlayStation 5, Xbox Series X/S a samozřejmě PC.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.