
UFO: Afterlight – pamatujete, jak se kolonizoval Mars?
V roce 2003 jsme museli zoufale bránit Zemi v UFO: Aftermath. Pak přišel rok 2007 a bylo na čase převést bojiště na jinou planetu. Ve třetím díle české série UFO od Altar Games se tak vydáváme kolonizovat Mars.


