Tekken 8 – Zafina

Tekken 8 odhaluje návrat pěti postav

1. 11. 2023
 

Tekken je oblíbenou sérií, která na našem videoherním trhu existuje od roku 1994. Po boku ostatních bojových her, jako je Street Fighter, co poprvé vyšel již v roce 1987, a Mortal Kombat, který se ukázal v roce 1992, se tak řadí mezi dlouholeté záležitosti, které si užívají svou popularitu dodnes. Proto se není čemu divit, že příznivci nedočkavě vyčkávají na příchod nového dílu Tekken 8, který přináší zajímavé novinky.

Vývojáři z Bandai Namco vydali upoutávku, v níž se odhaluje návrat čtyř oblíbených postav. Podle dostupných informací se však máme později dočkat ještě dvou bojovníků, z nichž první bude odhalen 2. listopadu a druhý až 12. listopadu. To pro fanoušky znamená, že osmička bude obsahovat celkem třicet dva zápasníků, což rozhodně není malé množství. Je škoda, že se Mortal Kombat 1 tímto neinspiroval.

Ohlášenými postavami jsou Alisa Bosconovitch, která debutovala v šestém díle, Lee Chaolan, jehož fanoušci mohou znát již od první hry, a roztomilá Panda ze trojky. Také se vrací mé oblíbené postavy, jako je Zafina, která stejně jako Alisa pochází ze šestého dílu, a Devil Jin, který je s námi od pátého. Dovolím si tvrdit, že návrat postav je stejně dobrá zpráva jako ta, že Tekken 8 nebude obsahovat Denuvo.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.