Test Drive Unlimited Solar Crown byl odložen a zrušen pro starou generaci konzolí

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Nacon

Z původního vydání, které mělo přijít v září letošního roku, se Test Drive Unlimited Solar Crown odkládá na rok 2023. Jaké konkrétní datum to bude, však nevíme. Zároveň Nacon oznámil zrušení verze pro starou generaci konzolí Xbox One a Playstation 4.

Důvodem odkladu je vytvořit co nejkomplexnější závodní hru v otevřeném světě a zároveň zachovat co nejlepší možnou kvalitu. Test Drive Unlimited Solar Crown měl rovněž vyjít i na starou generací konzolí Xbox One a Playstation 4, což se podle nového plánu nakonec nestane. Titul tak nakonec vyjde pouze pro PC, Xbox Series X/S a Playstation 5. „S cílem maximálně využít technologii nejnovějších konzolí a maximalizovat celkovou kvalitu hry se NACON rozhodl nadále nevyvíjet Test Drive Unlimited Solar Crown pro PlayStation 4 a Xbox One,“ zní oficiální zpráva. Dalších informací o samotném vývoji a obsahu se máme dočkat brzy. Dalších informací o samotném vývoji a obsahu se máme dočkat brzy.

V budoucnu je mimo jiné v plánu také uzavřená betaverze, která dovolí vybraným hráčům vyzkoušet hru ještě před vydáním. Test Drive Unlimited Solar Crown je závodní hra s otevřeným světem, kde budete závodit za jeden ze dvou soupeřících klanů. Nový díl slibuje zpracování města Hong Kong v měřítku 1:1, což znamená přibližně 550 km silnic. Více informací naleznete zde.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn