Test Drive Unlimited Solar Crown - náhledovka

Test Drive Unlimited Solar Crown byl odložen a zrušen pro starou generaci konzolí

21. 5. 2022
Zdroj náhledu: Nacon

Z původního vydání, které mělo přijít v září letošního roku, se Test Drive Unlimited Solar Crown odkládá na rok 2023. Jaké konkrétní datum to bude, však nevíme. Zároveň Nacon oznámil zrušení verze pro starou generaci konzolí Xbox One a Playstation 4.

Důvodem odkladu je vytvořit co nejkomplexnější závodní hru v otevřeném světě a zároveň zachovat co nejlepší možnou kvalitu. Solar Crown měl rovněž vyjít i na starou generací konzolí Xbox One a Playstation 4, což se podle nového plánu nakonec nestane. Titul tak nakonec vyjde pouze pro PC, Xbox Series X/S a Playstation 5. „S cílem maximálně využít technologii nejnovějších konzolí a maximalizovat celkovou kvalitu hry se NACON rozhodl nadále nevyvíjet Test Drive Unlimited Solar Crown pro PlayStation 4 a Xbox One,“ zní oficiální zpráva. Dalších informací o samotném vývoji a obsahu se máme dočkat brzy. Dalších informací o samotném vývoji a obsahu se máme dočkat brzy.

V budoucnu je mimo jiné v plánu také uzavřená betaverze, která dovolí vybraným hráčům vyzkoušet hru ještě před vydáním. Test Drive Unlimited je závodní hra s otevřeným světem, kde budete závodit za jeden ze dvou soupeřících klanů. Nový díl slibuje zpracování města Hong Kong v měřítku 1:1, což znamená přibližně 550 km silnic.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.