The Dark Pictures Anthology Little Hope – logiáš

The Dark Pictures Anthology: Little Hope vás postraší na Nintendu Switch

26. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

The Dark Pictures Anthology je sbírka interaktivních dramat a hororů vyvinutá společností Supermassive Games a vydaná společností Bandai Namco Entertainment. Každý díl antologie čerpá inspiraci z jiného hororového žánru a poskytuje tak svým příznivcům pestrou škálu děsivých zážitků. Tyto tituly nabízejí jedinečnou kombinaci vyprávění premisy a hráčských voleb, díky nimž mohou samotní uživatelé utvářet výsledek příběhu.

V našich předchozích recenzích jsme se ze série The Dark Pictures zabývali tituly jako The Devil in Me a House of Ashes. Tyto hry uchvátily hororové nadšence svou strhující hratelností a mrazivými příběhy. Pokud se vám líbila kritikou vychvalovaná gamesa Until Dawn, která rovněž pochází od stejných vývojářů, pak tyto projekty rozhodně stojí za vaši pozornost. Námětem článku ovšem není pouze představení těchto her, nýbrž oznámení skvělé zprávy pro majitele Nintenda Switch.

Podle nedávné tiskové zprávy od společnosti CENEGA CZECH, předního vydavatele v herním průmyslu, bude populární druhý díl antologie The Dark Pictures s názvem Little Hope vydaný na konzoli Nintendo Switch 5. října 2023. Tuto hříčku si již nyní můžete předobjednat za 19,99 $ (460 CZK).

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.