Under The Waves náhled

Under The Waves je nadcházející dobrodružná hra v podmořském světě

25. 8. 2022
Zdroj náhledu: Parallel Studio

Podmořský svět ve hrách vždy měl a bude mít své kouzlo. Toho si jsou dobře vědomi vývojáři ze studia Parallel Studio, kteří při zahajovacím večeru Gamescomu představili svoji první nadcházející hru právě z podmořského světa. Ta nese příhodný název, a to Under the Waves. Při zhlédnutí traileru je hned jasné, že grafické zpracování podmořského světa je krásně provedené a příběhová linie bude velice důležitá a obsáhlá. Celý titul se bude odehrávat v Severním moři v techno futuristických 70. letech 20. století. Vžijeme se zde do role Stana, profesionálního potápěče. Ten utrpěl velkou ztrátu, která mu změnila život.

Se Stanem prožijete spoustu dobrodružství a budete objevovat krásy a živočichy podmořského světa. Vaším úkolem v průběhu hry je dostat zpět svého protagonistu na povrch a zachránit mu tak jeho život. Vydavatelem počinu Under the Waves je Quantic Dream. Ti již mají za sebou pár úspěšných her jako například Detroit: Become Human nebo Beyond: Two Souls.

Pokud vás titul Under The Waves zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.