V Sons of the Forest budete moci mít pomocníka ovládaného umělou inteligencí

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @EndNightGame
Sons of the Forest nejspíše nemusím nijak zdlouhavě představovat. Jedná se o sequel k proslulé survival hororové hře The Forest, za kterou stojí vývojářské studio Endnight Games. Druhý díl byl oznámen již v roce 2019, a i když byl titul dokonce dvakrát odložen, vypadá to, že se počinu už konečně dočkáme. Jeho datum vydání totiž bylo stanoveno na 23. února tohoto roku.
Čím rychleji se blíží datum vydání, tím více informací o samotném titulu se dostává na povrch. Nedávné ukázkové video o Sons of the Forest ukazuje různé podobnosti s původní hrou. Jedná se například o lokaci, některé nepřátele či stavební mechanismy. Teď se ale spíše zaměřme na odlišnosti a novinky, které sequel přinese. Tou největší je nejspíše možnost pomocníka pro hráče, kteří se rozhodnou titul projít sólo. Na začátku hry totiž potkáte vojáka Kelvina ovládaného umělou inteligenci. Ten bohužel nemůže mluvit, kvůli jeho zranění hlavy, nicméně je schopný vám určitým způsobem pomáhat, jako například sběrem potřebných surovin. Těšit se také můžeme na vylepšené vizuální zpracování, na nové nepřátele a samozřejmě také i na zbraně.

Nezapomeňte si přidat Sons of the Forest do svého seznamu přání na Steamu, aby vám neuniklo jeho již brzké datum vydání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn