rebel galaxy epic

Vesmírná akční hra zdarma na Epic Games Store

12. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Máme tu další čtvrtek a s ním i další rozdávačku her zdarma na platformě Epic Games Store. Po adventurách A Plague Tale: Innocence a Minit se podíváme po čase opět do vesmíru ve hře Rebel Galaxy, která mimochodem není na Epic Games Store zdarma poprvé.

Hra od vývojářského studia Double Damage Games je vesmírná hra, která hned nabízí několik aspektů od akčních bojů až po obchodování či prozkoumávání samotného vesmíru. Jako velitel lodi budete bojovat s piráty, těžit suroviny, objevovat různé artefakty nebo se jen seznamovat s ostatními mimozemskými rasami. Rebel Galaxy toho po hratelnostní stránce nabízí opravdu hodně, a pokud jste zarytý fanoušek vesmírných her, tento titul vám můžeme jednoznačně doporučit.

Rebel Galaxy bude na Epic Games Store zdarma do 19. srpna 2021, za týden se můžeme těšit na kreslený titul Yooka-Laylee a strategie Void Bastards.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.