Trine 5 – sláva!

Vyšlo Trine 5, podívejte se na finální trailer

3. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

I když je veškerá pozornost nyní upřena na Starfield, fanoušci hádankových platformových her se mohou ponořit do hry od společnosti Frozenbyte, a to do Trine 5: A Clockwork Conspiracy, která je nyní dostupná po celém světě. V této hře se opět setkáme s Amadeem, Zoyou a Pontiem, klasickým triem Kouzelníka, Zlodějky a Rytíře, kteří se spojují v novém dobrodružství, tentokrát proti armádě z Clockwork.

Pokud jste hráli předchozí díly, pak se ve hře Trine 5 budete cítit povědomě. Každý hrdina má jedinečné schopnosti pro průchod prostředím, řešení hádanek a boj s nepřáteli. Zoya může používat odrazové šípy k aktivaci spínačů a provádět akrobatické kousky s provazovými šípy. Pontius dokáže blokovat útoky a surfovat po vodě se svým štítem, zatímco Amadeus vyvolává objekty a levituje nepřátele.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy nabízí lokální a online kooperativní režim pro až čtyři hráče s adaptivní obtížností. Hra je k dispozici pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC a Nintendo Switch.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.