13 Sentinels: Aegis Rim přichází na Nintendo Switch

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sega
13 Sentinels: Aegis Rim byla jednou z nejočekávanějších her vydaných vývojářem Shin Megami Tensei a Persona během roku 2020. Jedná se o sci-fi dobrodružství skupiny středoškolských studentů vhozených do války mechů a kaiju, které již získalo několik ocenění. Hra byla chválena za svůj nádherný umělecký styl inspirovaný anime. Nedávný trailer od Atlusu oznámil, že hráči na Nintendu Switch se brzy budou moci ponořit do jejího světa.
13 Sentinels: Aegis Rim byl vydán v listopadu 2019 v Japonsku a v září 2020 obdržel celosvětově opožděné vydání. Jeho lokalizace byla zpomalena nástupem pandemie COVID-19. Třináct Sentinelů bylo ve výrobě od roku 2015 a hra zaznamenala značnou chválu za svůj příběh a umělecké zpracování. Na udílení cen 2020 byla nominována za „Nejlepší příběh“.

Nový trailer z oficiálního kanálu YouTube Atlus West oficiálně oznámil vývoj verze 13 Sentinels: Aegis Rim pro Nintendo Switch, která je naplánovaná na 12. dubna 2022. Trailer předvádí krásný umělecký styl hry a ukazuje nám mnoho jedinečných a nápaditých kulis. Druhá polovina traileru představuje sci-fi zápletku Sentinelů o cestování časem a některé ze třinácti hratelných postav vystupujících v příběhu hry.

13 Sentinels: Aegis Rim je nyní k dispozici pro PlayStation 4. Verze pro Switch je aktuálně ve vývoji a její vydání je plánováno na 12. dubna.

Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn