Black Adam

Black Adam je tu s prvním trailerem a je skvělý

11. 6. 2022
Zdroj náhledu: DC Universe

Vždycky když The Rock hraje The Rocka (což je skoro všude), je velká šance, že film bude minimálně komerčně úspěšný. U Black Adama to vypadá, že na tuto tradici naváže, nicméně musíme si přiznat, že to Dwaynu Johnsonovi neskutečně sekne. V traileru je sice pár zvláštních scén, včetně onoho pohlavku letadlu, ale hudba v něm vyloženě vybízí k úspěšnému filmu.

Kdo je Black Adam? Je to jedna z těch velice sporných postav celého DC Univerza, dneska se jim ale říká antihrdina. Prakticky se dá říct, že se jedná o velice vážného Deadpoola od Marvelu. Black Adam byl starověký egyptský princ, kterému čaroděj Shazam daroval magické schopnosti.

Zatímco Kapitán Marvel (Billy Batson) je získal od řeckých hrdinů, Black Adam je má od egyptských bohů. Jedná se tak o protiklad Kapitána Marvela a celé jeho rodiny. Tento hrdina navíc debutoval už v roce 1945, jedná se tak o jedno z těch velkých jmen světa DC. Uvidíme, jak to s filmem nakonec bude, nicméně zde uvidíme i Hawkmana a Dr. Fatea, a tak se bude určitě jednat o solidní akční zábavu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.