Black Adam je tu s prvním trailerem a je skvělý

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: DC Universe
Vždycky když The Rock hraje The Rocka (což je skoro všude), je velká šance, že film bude minimálně komerčně úspěšný. U Black Adama to vypadá, že na tuto tradici naváže, nicméně musíme si přiznat, že to Dwaynu Johnsonovi neskutečně sekne. V traileru je sice pár zvláštních scén, včetně onoho pohlavku letadlu, ale hudba v něm vyloženě vybízí k úspěšnému filmu.
Kdo je Black Adam? Je to jedna z těch velice sporných postav celého DC Univerza, dneska se jim ale říká antihrdina. Prakticky se dá říct, že se jedná o velice vážného Deadpoola od Marvelu. Black Adam byl starověký egyptský princ, kterému čaroděj Shazam daroval magické schopnosti.
Zatímco Kapitán Marvel (Billy Batson) je získal od řeckých hrdinů, Black Adam je má od egyptských bohů. Jedná se tak o protiklad Kapitána Marvela a celé jeho rodiny. Tento hrdina navíc debutoval už v roce 1945, jedná se tak o jedno z těch velkých jmen světa DC. Uvidíme, jak to s filmem nakonec bude, nicméně zde uvidíme i Hawkmana a Dr. Fatea, a tak se bude určitě jednat o solidní akční zábavu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn