Last Train Home – úvodka

Česká strategie Last Train Home je ozdobená i českým dabingem

23. 9. 2023
 

Český divadelní herec Karel Dobrý v roli kapitána Langera láká na historickou real-time strategii Last Train Home, již tvoří brněnské studio Ashborne Game pod záštitou THQ Nordic pro PC. Kromě toho, že hra bude mít až neuvěřitelné tři hodiny českého dabingu, se v ní bude mluvit i slovensky a rusky. V příběhu se podíváme na návrat československých legionářů po konci první světové války. Jen abyste věděli, tak se tenkrát vraceli domů lodí z Vladivostoku do Evropy, a víte, kde je Vladivostok? Nad severokorejskou hranicí.

Jedná se skutečně o velmi zajímavě zmapovanou část naší historie, známými legionáři byli například spisovatelé Jaroslav Hašek, Rudolf Medek, František Langer či prezident Ludvík Svoboda. Nicméně zpět k titulu. Ve hře se budete projíždět rozlehlou sibiřskou krajinou či se starat o své vojáky v intenzivních taktických real-time bitvách. Last Train Home vyjde už brzy na PC, a bude-li titul úspěšný, může se objevit i konzolová verze.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.