České studio SCS Software rekapituluje rok 2022 v ETS2 a ATS

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software

Zatímco před týdnem jsme vás informovali o zajímavých statistikách české hry Factorio za rok 2022, dnes se společně podíváme na shrnutí kamionových her Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator od studia SCS Software. Vývojáři totiž vydali přibližně desetiminutové video, v němž rekapitulují rok 2022, který byl pro tyto dvě hry bezesporu velmi úspěšný.

Co se týče mapových rozšíření, rok 2022 patřil primárně americkým tahačům, do kterých vyšlo rozšíření Montana a Texas. Obě DLC jsme pro vás samozřejmě recenzovali. U Euro Truck Simulator 2 byla situace velmi složitá. Původně se někdy na jaře očekávalo vydání rozšíření Heart of Russia, vzhledem k současným okolnostem se však toto DLC odložilo na neurčito.  Přes to všechno však i ETS2 obdržel několik novinek, přičemž těmi nejzajímavějšími jsou bezesporu inovace rakouské mapy nebo licencované točny značky JOST. Nadcházející West Balkans se snad obejde již bez problémů. V případě ATS je hodno ještě zmínit také druhou fázi přepracované Kalifornie.

Obě hry obdržely rovněž několik drobných DLC či novinek, jako je přepracovaná galerie obrázků, označování skrytých cest, vylepšená podpora modifikací třetích stran v režimu multiplayerového režimu Convoy či implementování senzoru deště. Samozřejmě se rozšířil i vozový park jednotlivých her. Kompletní přehled novinek naleznete v přiloženém videu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn