Madame Web

Do Madame Web přichází herec Adam Scott

21. 7. 2022
Zdroj náhledu: Marvel Comics

Zatímco se všichni začínají modlit, aby Kraven the Hunter nedopadl jako Morbius, další film ze Spider-Manova vesmíru, Madame Web, nabírá obrázky v hereckém obsazením. Nejnovějším přírůstkem do už tak početné skupiny se stal herec Adam Scott. Toho můžete znát povětšinou z komediálních rolí, nicméně se podílel na tolika projektech, že se jedná o velice zkušeného a známého herce, který je rozhodně kvalitní posilou. Přece jen, letos je nominován na Emmy. Bohužel jeho přesná role zatím není úplně známá.

To ale není u spousty herců a představitelů postav. Navíc, dle obsazení samotné Madame Web v podobě Dakoty Johnson to vypadá, že se místo staré Madame Web Cassandry dočkáme bývalé Spider-Woman Julie Carpenter. Nyní se navíc kolem filmu začínají šířit obrovské spekulace, že by se mohl Marvel a Sony dohodnout na nějaké spolupráci nebo že se v Madame Web objeví Spider-Man s tváří krále všech lhářů Andrewa Garfielda. Počkejme si na trailer a na premiéru, u které stále platí datum 7. 7. příštího roku.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.