Fireball RPG – český start-up otevírá BETA testování

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: fireballrpg.com
Máte rádi Dračí doupě? Patříte mezi ty, kteří rádi utečou do fantasy světů her na hrdiny, ale nemáte na to čas nebo prostor? Tak právě pro vás se chystá český projekt Fireball a už brzy si jej můžete vyzkoušet.
Začátkem ledna byla spuštěna otevřená BETA pro všechny, kteří podpořili projekt Fireball na Kickstarteru. Nicméně své místo mezi hráči, kteří si budou moci hru vyzkoušet, si nyní mohou zabrat i ostatní. Tedy pokud to stihnou. Míst je k dispozici dvacet tisíc a podle posledních informací jich je už víc než dvanáct tisíc zabraných.

Projekt Fireball vznikl díky myšlence vášnivého hráče Dungeons and Dragons (česká verze pak Dračí doupě) Jana Roosea, na Kickstarteru vzbudil vcelku velký zájem a jen tam vybral na svůj vývoj přes šedesát pět tisíc dolarů od téměř tří tisíc zájemců. Potenciál tohoto nápadu vycítilo také mnoho tuzemských investorů, kteří se projekt rozhodli velkoryse podpořit.

Homepage Fireball
Fireball propojuje hraní klasického DnD s moderními technologiemi tak, aby pomohl hráčům zjednodušit hraní a přiblížit jej právě pomocí mobilních zařízení. Budete si tedy moct s přáteli zahrát kdykoliv a kdekoliv, aniž byste spolu museli sedět v jedné místnosti, a hra se tak stane pro mnohé více flexibilní.

Na oficiálních stránkách Fireball se můžete přihlásit do otevřené BETY a na blogu aplikace najdete spoustu aktuálních informací a novinek. Myslím, že fanoušci klasických fantasy her se mohou těšit, a přesně tohle je to, co by v dnešní moderní době rozhodně neměli minout.

Zdroj: fireballrpg.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn