Harem in the Labyrinth of Another World

Harem in the Labyrinth of Another World bude vycházet ve třech verzích

28. 6. 2022
Zdroj náhledu: TVアニメ「異世界迷宮でハーレムを」番宣CM

Vždycky, když se dočtu z titulků, že anime bude mít tři různé verze, zachvátí mě napůl nadšení a napůl úplná hrůza. Z jedné strany to totiž může být kvůli přemíře násilí a z druhé strany kvůli tomu, že se možná dočkám spíše animovaného porna než kvalitního příběhu. Pak je tu ale případ Kaifuku Jutsushi, které se dostalo na těsné pomezí kvalitního příběhu a násilného hentai, a to je ten moment, kdy jsem rád, že má tři verze. Harem in the Labyrinth of Another World by je měl mít, kvůli tomu, že se bude jednat o super harém!

Znamená to, že bude vycházet jedna klasická „okleštěná“ verze, jedna trošku tvrdší, kde budou zakryty částečně intimní partie, a jedna, kde bude odhaleno úplně všechno. Příběh je o chlapci jménem Michio Kaga, který si brouzdá po internetu a dostane se na zvláštní webovku, která klade spoustu otázek a představuje mu zvláštní bodový systém. Michio si tam vytvoří svou vlastní postavu. Bohužel pro něj, místo aby seděl za počítačem a hrál, je však do nového světa přenesen a nyní je zrozen jako svoje vypracovaná postava. Nedomyslel ale jednu věc, jako jednu ze svých schopností si zvolil, že si může nárokovat dívky. Začíná tak legenda o podvodu a harému znovuzrozeného muže.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.