Henry Cavill opustil Zaklínače, nahradí jej Liam Hemsworth

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix
To, že herec nechce hrát roli, kterou hraje, se občas stává. Jenomže vyskočit z rozjetého vlaku kvůli čemukoliv jinému, to už se dneska snad vůbec neděje. V průběhu postprodukce třetí série netflixáckého zaklínače přišla nečekaná novinka, který je zásadní pro celý seriál. Henry Cavill končí v roli Geralta z Rivie, role se vzdal dobrovolně. Jeho slovy: „Cesta, po které jsem kráčel jako Geralt z Rivie, byla plná nestvůr a dobrodružství, ale s koncem třetí řady bohužel odkládám svůj zaklínačský medailon.“
Důvod jeho odchodu prozatím není známý, ale možnosti jsou s největší pravděpodobností jen dvě. Tou první je, že po návratu do své role Supermana se chce zaměřit právě na svět DC. Druhá varianta zní, že on, jako srdcař knih i her, se už prostě nechce podílet na seriálu, který s knihami nemá vůbec nic společného a který haní i jeho scenáristé.
Během oznámení, že v roli končí, představil i svou náhradu. Bude to Liam Hemsworth, který byl podle Henryho Cavilla vždy skvělým kandidátem na tuto roli. Hemsworth sám je navíc údajně také velkým fanouškem knižní předlohy (což nechápu, proč tu roli tedy vzal). Uvidíme, jak to tedy s celým seriálem dopadne. Už druhá série totiž neměla moc velkou sledovanost, a jestli kvalitativně ještě více poklesne, je možné, že se ani té čtvrté série bez Henryho nemusíme dočkat. Ostatně, Henry Cavill je jen jeden.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn