Humble Choice: duben má pár dobrých kusů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Měsíc duben je tady a s ním i nová osmička her, které za cenu jednoho předplatného – 9,99 € – poputují do vašich knihoven. Naposledy se Humble Choice předvedla a nabídla tituly jako BiomutantJurassic World Evolution 2 nebo Golden Light.

Máme skvělou zprávu, po březnové nadílce bude vaše steamová knihovna naplněná k prasknutí. Otázkou zůstává, zdali s ní budete spokojeni. Nicméně dost řečí! Pojďme se raději v rychlosti podívat, co nám Humble Choice nabízí.

Death Stranding je hra od legendárního tvůrce Hidea Kodžimy, která přichází s žánrově definujícím zážitkem, jenž je nyní rozšířen v definitivním DIRECTOR’S CUT. Ujmete se role Sama Bridgese a dostanete za úkol poskytnout lidstvu naději tím, že sjednotíte poslední přeživší zdecimované Ameriky. Tento titul nemusí být pro každého, ale pokud mu dáte šanci, čeká vás zajímavé dobrodružství.
Aliens: Fireteam Elite je kooperativní hra, ve které můžete prozkoumávat tajemství planety LV-895 až se dvěma hráči nebo čtyřmi AI. Tato střílečka z pohledu třetí osoby se odehrává v jedinečném světě Vetřelců.

Rollerdrome přináší zcela unikátní a ojedinělý herní zážitek, který kombinuje jízdu a triky na kolečkových bruslích s akčními souboji v aréně. Dynamická a zároveň intuitivní hratelnost okořeněná o různé typy nepřátel. Recenzi na titul si můžete přečíst zde.

Life is Strange 2 sleduje srdceryvný příběh dvou postav, Seana a Daniela. Jako vždy nesmí chybět drobný prvek nadpřirozena. Daniel disponuje schopností telekineze, a tak vás jakožto staršího bratra čeká několik morálních dilemat a rozhodnutí.

The Life and Suffering of Sir Brante dokáže skvěle skloubit prvky RPG s žánrem vizuální novely a vytváří zážitek, který budete chtít prožít znovu a znovu. Recenzi na titul si můžete přečíst zde

MONSTER PROM 2: MONSTER CAMP

Monster Prom 2 vás zavede na letní tábor, kde se setkáte s novými postavami, včetně starých i nových tváří. Je to simulátor randění se skvělou grafikou a svérázným humorem.

REVITA

Revita je rychlá plošinovka, ve které musíte vyšplhat na strašidelnou věž. Při své cestě musíte projít náročnými souboji s bossy, abyste získali zpět svou ztracenou paměť. Snažte se při své cestě nerozbít žádnou klávesnici.
Founders’ Fortune je budovatelská hra, ve které ovládáte své osadníky. Vaším cílem je vybudovat co nejlepší domov pro své usedlíky, chránit je, zkoumat nové technologie, obchodovat a vytvářet mnoho rodin.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn