Triss Ranuncul

Jak by mohla vypadat Triss Ranuncul v remaku hry Zaklínač 1?

10. 1. 2023
Zdroj náhledu: CD Projekt Red

Není nad to, když fanoušci po celém světě milují svá díla natolik, že se jim snaží vdechnout více života – ať už mody do her, nebo arty. Nedávno jsme vás informovali, že Zaklínač 1 bude mít svůj remake. Zatímco jeden fanoušek už udělal video, jak by mohl vypadat, další se na redditu rozhodl ukázat podobu oblíbené a milované čarodějky Triss Ranuncul, která v prvním díle hraje stěžejní roli.

Asi nebudu lhát, když řeknu, že mě tento nejnovější vzhled trošku překvapil. Mohu ale také říct, že s ním nejsem úplně nespokojený a úprava čarodějky vypadá velice dobře. Ostatně už v Zaklínači 1 vypadala Triss Ranuncul parádně. Očekávejme ale, že poté, co nyní vyšel next-gen Zaklínače 3: Divoký hon, bude remake Zaklínače 1 vypadat snad ještě trošku lépe a s ním i Triss Ranuncul. Ještě si však pár let na výsledek počkáme, zatím se můžeme kochat dílčí tvorbou fanoušků.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.