American Truck Simulator: Kansas - radnice

American Truck Simulator: Kansas zná datum vydání

16. 11. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Před několika dny nám české studio SCS Software přineslo novou hratelnou ukázku z nadcházejícího rozšíření Kansas pro hru American Truck Simulator, v němž jsme se vydali z Kansas City, hlavního města státu Kansas, do města Hutchinson. Nyní vývojáři konečně oznámili i oficiální datum vydání. Rozšíření dorazí 30. listopadu letošního roku. Oznámení doprovází rovněž oficiální trailer.

DLC nabídne celkem 14 měst, včetně hlavního města Kansas City, ale i dalších, jako jsou Junction City, Pittsburg nebo Marysville. Slunečnicový stát, jak se Kansasu přezdívá, nabídne opravdu všechno. Dočkáme se velkých či menších měst, rozlehlých průmyslových odvětví, ale i mnoha památek, jimiž budeme při našich cestách projíždět.

Zdroj: SCS Software

Jak už je od SCS Software zvykem, rozšíření American Truck Simulator: Kansas zřejmě doprovodí také nějaký klasický World of Truck Event, za jehož splnění si bude možné odemknout různé odměny. Kromě Kansasu do hry v budoucnu vyjdou i státy Nebraska a Arkansas. Vydání těchto rozšíření se očekává někdy v příštím roce, stejně jako Řecka pro evropský Euro Truck Simulator 2.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.