Marvel's Guardians of the Galaxy - úvodní

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 16.

4. 1. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game několik zajímavých her, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Šestnáctým a posledním titulem roku 2023 je superhrdinská akční adventura Marvel's Guardians of the Galaxy od studia Eidos-Montréal.

Marvel's Guardians of the Galaxy

Tato velkolepá videohra kladoucí velký důraz na příběh a humorné špičkování mezi členy netradičního superhrdinského týmu vyšla zhruba rok po špatně přijatých Marvel's Avengers a herním adaptacím marvelovských komiksů významně napravila reputaci. Dílo vývojářů ze studia Eidos-Montréal víceméně ignoruje filmovou trilogii, ale podobně jako ona čerpá inspiraci ze série komiksů, které od roku 2008 začali psát scenáristé Dan Abnett a Andy Lanning. Fanoušci filmů se tak s oblíbenými postavami mohou setkat v trochu odlišné interpretaci, přičemž po dramatické stránce se jim videohra kvalitativně vyrovnává, pokud je rovnou nepřevyšuje. V naší velmi pochvalné recenzi jsme ocenili taktéž soubojový systém a vynikající grafiku.

Jelikož jsou Marvel's Guardians of the Galaxy poslední položkou z vánoční nabídky Epic Storu, možnost si je zdarma přidat do knihovny máte až do 11. ledna.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.