Dying Light – logo první díl

Poslední aktualizace pro Dying Light

6. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Dying Light má za sebou zatraceně úspěšnou jízdu. Od vydání hry na počátku roku 2015 se titul dočkal slušných recenzí, díky neustálé podpoře ze strany společnosti Techland je však neustále doplňován o nový obsah, a dokonce se dočkal i fantastického spin-offu. Jak se ale říká, všechno dobré jednou končí a Dying Light není výjimkou.

Aktualizace se z velké části zaměřuje na DLC Hellraid, který je z prostředí temného fantasy. Úprava se zaměřuje na vylepšení hratelnosti a ekonomiky, úprav obtížnosti, nových výukových obrazovek a několika oprav chyb. Kromě toho je k dispozici nový typ zbraně s motorovou pilou, zvukové efekty a byly provedeny úpravy map a úkolů.

Dying Light sice nadobro skončil, nicméně jeho místo zřejmě zaujme Dying Light 2, protože jsme si ho zamilovali ještě víc než původní hru: v lednu Techland uvedl, že plánuje obsah a aktualizace minimálně na pět let po vydání hry. Minulý týden byl spuštěn nový herní režim New Game+.

Zdroj: PCgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.