Přidávání kvalitních her bude pro PlayStation prioritou

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sony
Sedmnáctá sezóna přinese také změny v Železném praporu a Osirisových zkouškách. Koluje i mnoho zvěstí, včetně slibovaného nového dungeonu, nyní s názvem Moon Room, který bude vydán 27. května.

V novém příspěvku na PlayStation blogu společnost oznamuje spuštění nové služby PlayStation Plus v Hongkongu, Indonésii, Malajsii, Singapuru, Jižní Koreji, na Tchaj-wanu a v Thajsku a také její spuštění v Japonsku příští týden. Veronica Rogersová, výkonná ředitelka společnosti PlayStation, v článku píše:

„Nastává pro nás vzrušující období, kdy začínáme přinášet náš úžasný katalog her hráčům na PlayStation po celém světě. Uvádění špičkových her do služby je naší prioritou a jsme rádi, že můžeme spustit službu s některými z nejznámějších titulů.“

Nová služba PlayStation Plus skutečně debutuje s některými z nejoblíbenějších her pro systémy PS4 a PS5, včetně her Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, NBA 2K22, Red Dead Redemption 2 a Returnal pro předplatitele úrovně Extra a Premium/Deluxe. Kromě toho bude služba nabízet časově omezené demoverze her, jako jsou Horizon Forbidden WestCyberpunk 2077 a Tiny Tina’s Wonderlands. Pro prémiové předplatitele je k dispozici také řada klasických her, jako je Ape Escape a Tekken 2. Přesto byl nový katalog her PlayStation Plus předmětem kritiky, zejména ve srovnání s jeho větším konkurentem Game Pass.

Konkrétně žádná ze tří úrovní přepracované služby PlayStation Plus nebude v den spuštění obsahovat žádné významné hry první strany, což je v ostrém kontrastu s předplatným Game Pass, které v den spuštění nabízí předplatitelům většinu největších her první strany. Pro předplatitele služby PlayStation Plus bez ohledu na úroveň to znamená, že pokud si chtějí zahrát špičkové hry, jako je God of War Ragnarok, budou si je muset dříve nebo později koupit. Je však důležité poznamenat, že společnost Sony uvedla, že se jedná pouze o krátkodobý přístup, který se může v budoucnu změnit.

Zdroj: gamesradar

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn