Stalker 2 – stalker

STALKER 2: Heart of Chornobyl – na internetu se objevilo video ze hry

2. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost GSC GameWorld se nyní musí vypořádat s opravdu nepříjemným problémem. Již v březnu jsme vás informovali, že skupina hackerů z Ruska vydírala vývojáře hry, aby do titulu přidali ruskou lokalizaci. Doufali jsme, že tento problém byl vyřešen, protože jsme o něm dlouho nic neslyšeli… no, jak se ukázalo, není tomu tak. Před dvěma dny se dvě vývojové verze titulu STALKER 2: Heart of Chornobyl objevily na internetu. Podle záznamů má každá z těchto vývojových verzí velikost přibližně 190 GB a s největší pravděpodobností je hratelná.

Bohužel, co se nestalo. Po dešifrování jedné z interních verzí si hráči na PC mohli hru zahrát a sdíleli padesát tři minut záznamu. Společnost GSC GameWorld hack potvrdila na svém oficiálním účtu na Twitteru. Protože takové chování neschvaluji a nechci podporovat úniky, nebudu do článku přidávat odkazy na stažení ani samotné video.

Ahoj všichni,máme pro vás několik důležitých informací. Náš tým identifikoval slabinu, již zneužívá skupina ruských hackerů, kteří na společnost útočí již téměř rok a půl. Bohužel se jim podařilo získat přístup k některým našim uniklým informacím určeným pro interní testování různých aspektů hry a kompromitovat ji..V současné době žádáme stalkery a ty, kteří se chtějí v budoucnu připojit k Zóně, aby si neprohlíželi ani nesdíleli žádné uniklé materiály ze hry.

Přestože tyto materiály slouží pouze k testovacím účelům a nejsou připraveny k reálnému použití, mohou vám tyto úniky zkazit zážitek ze skutečného prozkoumávání Zóny.Buďte si jisti, že náš tým je opět odhodlán poskytnout vám výjimečný herní zážitek. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl je hra, do které jsme vložili srdce i duši. I přes tento problém se budeme nadále snažit, aby hra byla tak dobrá, jak doufáme, že bude.Vážíme si vaší trvalé podpory a pochopení v těchto náročných časech!

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.