ETS2 - přepracované Německo

Vyšla aktualizace 1.48 do hry Euro Truck Simulator 2

9. 8. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Nová aktualizace s označením 1.48 přináší do hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) mnoho změn a novinek. Těmi nejzásadnější jsou přepracování další části Německa a inovované návěsy.

https://www.youtube.com/watch?v=Xp_Z7qBVUg0Jak už bylo řečeno, nová aktualizace sebou přinesla i další část nového Německa, které se vývojáři snaží předělat do nového kabátku. Kompletním přepracováním prošla města Hamburk, Travemunde, Kiel a Rostock, v nichž se dočkáme nové silniční sítě, průmyslového odvětví či památek. Přidány byly například nové továrny Feldbinder a Winsen, kde budeme moci přijímat nové zakázky.

Mezi další novinky ve hře Euro Truck Simulator 2 patří přepracované návěsy pro přepravu dopravních prostředků, zavedení užitečné funkce, jež vám ukáže postup v průzkumu mapy podle jednotlivých států, nebo přidání nové funkce do galerie, pomocí níž je možné si přehrát krátké ukázky jednotlivých měst.

Zdroj: SCS Software

Dostalo se i na takové věci, jako je přidání rámečku s procenty u posuvníků v nastavení, zjednodušení uživatelského rozhraní průvodce při nastavování volantu a klávesnice nebo implementace asistentů brždění a trakce, které vám pomohou při nedotáčivosti či jiných nenadálých situacích. Tyto asistenty jsou volitelné, tudíž je možné je v nastavení libovolně vypínat a zapínat. Bližší informace naleznete na oficiálních stránkách studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.