Winter Survival náhled

Winter Survival dorazí již začátkem příštího roku

30. 11. 2023
Zdroj náhledu: DRAGO entertainment

V únoru roku 2022 na Steamu proběhl všem již dobře známý Next Fest neboli festival demoverzí. Tento festival je velice důležitý hlavně pro méně známé tvůrce, jelikož zde mají šanci představit v plné kráse své nadcházející počiny a dostat se tak do povědomí více hráčů. Na tomto konkrétním Next Festu mě zaujal zejména titul Winter Survival, který měl původně vyjít již v druhém čtvrtletí roku 2022. To se však nestalo a já osobně na hru téměř zapomněla. Nyní ale studio představilo kinematografický trailer, který vypadá dle mého názoru fantasticky.

Winter Survival je nadcházející hrou vývojářského studia DRAGO entertainment, které v roce 2021 sklidilo poměrně velký úspěch se svým Gas Station Simulatorem. Jsem tedy velice zvědavá, jak se popasují s jiným žánrem, a to survivalem.

Z názvu vám je nejspíše jasné, že se budete nacházet na sněhem pokrytém území. Vaše postava vyrazila s partou přátel na túru, která se proměnila v hororový zážitek a boj o přežití. Během vašeho výletu se něco pokazilo a vaši přátelé nejsou nikde k nalezení. Jste tedy ponecháni sami uprostřed zmrzlé krajiny, kde na vás číhají vlci či v horším případě medvědi. Boj na život a na smrt tak začíná, dokážete přežít? Poradit si musíte s krutou zimou, hladem, žízní, již zmíněnou divokou zvěří, a ještě k tomu udržet si svůj zdravý rozum. Úkol to bude nelehký, ale jsem si jistá, že herní zážitek skvělý.

Pokud vás Winter Survival zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Hry se dočkáme již začátkem příštího roku, a to 28. února, nicméně zatím pouze v early accessu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.