Steam Deck – krasny vyhled na rodinku

Steam Deck: The Last of Us Part I je ověřen

15. 6. 2023
 

Steam Deck - pokud jste hrdým majitelem zmíněného zařízení a rádi byste si zahráli remake kultovního hitu The Last of Us Part I, mám pro vás skvělou zprávu. Společnost Naughty Dog, která za tímto skvostem stojí, zveřejnila na svých stránkách informace o nové aktualizaci pro uvedenou hru. Tato aktualizace se přirozeně týká i stolních počítačů, ale zaměřuje se především na výkon Steam Decku.

Nejlepší na tom je, že spolu s touto opravou se Last of Us Part I zařadil mezi další tituly na Steam Deck, které jsou s tímto zařízením plně kompatibilní. To znamená, že se nemusíte obávat nefunkčnosti některých mechanik nebo ovládacích prvků. Pokud jste se však s příběhem Ellie a Joela ještě nesetkali, doporučuji vám přečíst si naše dvě recenze. Jedna z nich se zabývá verzí pro PS5, zatímco druhá je určena pro PC.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.