HEATRHYTHM FINAL BAR LINE – logiáš

THEATRHYTHM FINAL BAR LINE se spojuje s Final Fantasy

20. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Během videoprezentace Nintenda Direct bylo představeno několik zajímavých titulů, ať už to byl čtvrtý Pikmindruhý Octopath Traveler nebo nový Fire Emblem, letošní nabídka her byla velmi bohatá. Během Nintenda Directu oznámila společnost SQUARE ENIX nový titul z populární rytmické série THEATRHYTHM FINAL BAR LINE, který vyjde 16. února 2023.

Nové vydání THEATRHYTHM FINAL BAR LINE obsahuje tři sta osmdesát pět skladeb z nesmírně populárního univerza Final Fantasy. To ale není vše: titul vám nabídne nejen jednotlivé písně, ale také postavy, kterých má být více než sto. V traileru můžete vidět prince Noctise a jeho partu, Clauda bojujícího se Sephirothem, Tifu či Aerith. Podle informací si hru budete moci užít jak v režimu pro jednoho hráče, tak online.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.