DEVOUR – jdu si pro tebe

Steam již brzy přivítá Festival strachu

20. 10. 2023
Zdroj náhledu: Straight Back Games

S blížícím se koncem října mrtví vstávají ze záhrobí a chodí strašit malé děti… Strašidelný svátek každoročně slaví statisíce lidí po celém světě. Zatímco jinde chodí ratolesti koledovat sladkosti v rozkošných kostýmech, u nás zapalujeme svíčky za každého, kdo už tu s námi není. Ať už slavíme Halloween, nebo Dušičky, jedno máme společné. Platforma Steam si pro nás jako každý rok připravila ikonický Festival strachu doprovázený slevovými akcemi na vybrané kousky nejen z hororového žánru.

Letos Festival strachu startuje už za týden, tedy 26. října, a končí 2. listopadu. Tuto akci rovněž bude doprovázet zpřístupnění různých demoverzí a ani vývojáři se nenechají zahanbit. Do svých her přidají tematickou výzdobu i časově omezené události, z nichž můžete získat exkluzivní obsah v nejrůznější podobě. Steam zveřejnil upoutávku, v níž můžete najít některé zástupce titulů, kterých se tento strašidelný festival bude týkat. Mezi výčtem najdete například Cult of the Lamb, Devour, Metro Exodus, Little Nightmares II, Five Nights at Freddy's: Security Breach, Dead Space, DREDGE, Hollow Knight, GTFO a mnoho dalších.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.