Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand

Humble Bundle: zajímavé jednodenní slevy 

13. 4. 2023
 

Humble Bundle kromě měsíčního rozdávání osmi her a nového balíčku pro rodinné hraní přišel s několika zajímavými slevami, které jsou předmětem tohoto článku. POZOR, VŠECHNY ZMÍNĚNÉ HRY MAJÍ POUZE JEDNODENNÍ SLEVU, proto moc dlouho neváhejte. Jste fanoušky metalové hudby, brutální akce a zabíjení hord démonů? Pokud ano a nemáte nic, co byste si takto mohli zahrát, můžete si pořídit DOOM z roku 2016 za krásných 4,87 € (113 Kč) nebo jeho pokračování Eternal za 12,86 € (300 Kč). Případně se můžete vrátit až ke zrodu této legendy, k DOOM II z roku 1990 za 1,94 € (46 Kč). Pokud nevíte, o čem DOOM je, můžete si přečíst náš průřez celou sérií.

Pokud nechcete zabíjet démony, co takhle monstra, která ohrožují nevinné občany? Případně můžete vynechat likvidaci příšer a místo toho randit s nějakou pěknou čarodějkou. Zaklínač v kompletní edici si můžete koupit za 14,99 eur (350 Kč). Pokud nemáte chuť na čarodějky, vraťme se k ničení života, ne však toho našeho, ale cizího. Bláznivý titul HIGH ON LIFE si můžete koupit za 35,62 € (832 Kč). Ze světa mimozemšťanů ještě neodcházíme. Nechtěli jste někdy mít schopnost, díky níž se můžete proměnit v šálek kávy, pohovku, lampu nebo stojan své přítelkyně? Pokud ano, mám pro vás titul, který by vás mohl zaujmout, a to, že vám v něm mimozemšťané chtějí nakopat zadek, je vedlejší. Hru PREY DELUXE EDITION si můžete koupit na Humble Bundle za 9,74 € (228 Kč).

Opouštíme mimozemský život a vstupujeme do světa kyberpunku. Vybírat můžete ze dvou skvělých titulů, kontroverzního CYBERPUNK 2077 za 29,99 € (700 Kč), jejž autoři postupně dávají dohromady, nebo THE ASCENT za 8,54 € (200 Kč). Budoucnost měníme za minulost.

Co se takhle vžít do role toho nejtvrdšího vojáka, který dokáže například porazit robotické psy nebo tajně zničit celou německou základnu? Humble Bundle vám nabízí trilogii WOLFENSTEIN, THE NEW ORDER a THE OLD BLOOD za 4,87 € (114 Kč) a THE NEW COLOSSUS DELUXE EDITION za 8,77 € (205 Kč).

Další zajímavé tituly

Recenze na hry v článku

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.