Vánoční soutěž první týden

Velká Vánoční Soutěž – první týden

27. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

První adventní neděle je tady a s ní i úvodní kolo naší velké vánoční soutěže. Jestli jste už stihli zapálit první svíčku na adventním věnci, je na čase se zapojit do našeho prvního soutěžního týdne. V něm si můžete zahrát o pěknou řádku cen. Všem zúčastněným přejeme hodně štěstí! Tým Gaming Professors.

Pravidla soutěže    

První soutěžní týden velké vánoční soutěže bude probíhat od 27. 11. do 4. 12. 2022 na naší facebookové a instagramové stránce. Pro zvýšení svých šancí můžete soutěžit na obou platformách a třeba vás vylosujeme rovnou dvakrát!

Podmínky pro vstup do slosování jsou následující:

  • Mít To se mi líbí  a být sledujícím na Facebooku nebo Instagramu
  • Okomentovat daný příspěvek.

Budeme opravdu vděční za jakékoliv sdíleníVšechny ceny si můžete prohlédnout v následujícím článku o vánoční soutěži. Počet cen není definitivní. Budeme rádi když soutěž budete šířit dále, sdílet a zvát kamarády. Tím oceníte naší snahu a my budeme moci podobnou soutěž zopakovat zase příště.

Losování bude probíhat pomocí AppSorteos z náhodných komentujících pod příspěvky.

    O co se hraje    

    Kde se zapojit    

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Matyáš Macek

Matyáš přišel o herní panictví s „vietnamkou“, tedy s „fejkovou“ retro TV konzolí z tržnice při hraní Battle City, Contra, Bomberman a dalších retro pecek. Poté následovalo období PS konzolí, GTA 2 počínaje, Duke Nukemem konče. Nyní spíše preferuje hraní na PC a VR, ale na konzole nezanevřel. Nejoblíbenější hrou je Stronghold Crusader. Je studovaným lékařem a kromě hraní je jeho největším koníčkem cestování a posezení s přáteli.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.